Team

Schooljaar 2018-2019

 

 

 

 

Directie

 

 

Dhr. A. Lippens

 

 

 

 

Coördinatoren

 

 

Dhr. W. Sluik

 

 

Dhr. G. Hueting

 

 

 

 

Coaches

 

1A

Mw. A. Bovendeert

 

1B

Mw. N. Hartlooper 

 

1C

Mw. D. Struyk / Dhr. R. Bout

 

1D

Mw. M. van der Lans / Mw. M. Visser

 

2A

Mw. E. Hagebeek / Mw. A. Morolli

 

2B

Mw. M. Demiraku 

 

2C

Mw. C. Toret 

 

2D

Mw. L. van der Klugt / Mw. Tieleman / Dhr. G. Elsgeest

 

3A

Mw. M. Beijer

 

3B

Dhr. Wolvers

 

3C

Mw. L. Michiels/ Mw. I. van Zijp

 

3D

Mw. E. van der Zon

 

4A/5A

Dhr. J. van Willigenburg

 

4B/5B

Mw. J. van der Meer

 

4C/5C

Mw. A. Ladewig

 

4D/5D

Mw. Foen a Foe

 

4E/5E

Mw. F. Paesch

 

4F/5F

Mw. A. Osses / Dhr. M. Yilmaz

 

4G/5G

Dhr. A. Rensen

 

4H/5H

Dhr. J. Bauman

 

 

 

 

Stagebureau

 

 

Mw. J. Schreurs

 

 

Dhr. H. van Nierop

 

 

Mw. A. Osses, ondersteuning

 

 

Mw. E. Vermeulen, trainingsstages, ondersteuning

 

 

Mw. C. van der Veer, trainingsstages

 

 

 

 

Vakdocenten 

 

Techniek bovenbouw

Dhr. A. Rensen / Dhr. J. Bauman

 

Techniekonderbouw

Dhr. G. Elstgeest

 

Lichamelijke opvoeding

Dhr. R. Bout

 

Groen, onderbouw

Mw. E. van der Zon

 

Groen, bovenbouw

Dhr. M. Yilmaz

 

Textiele werkvormen

Mw. C. van der Helm

 

Beeldende vorming, onderbouw

Mw. S. Micke

 

Beeldende vorming, bovenbouw

Mw. M. van Loenen

 

Consumptieve technieken

Dhr. J. van Willigenburg

 

Assistent horeca

Mw. M. Stadwijk

 

 

 

 

Zorg en begeleiding

 

 

Mw. J. Smit : orthopedagoog

 

 

Mw. K. van der Burg : orthopedagoog

 

 

Mw. M. Spigt : schoolarts

 

 

Mw. L. van Houten : Begeleider passend onderwijs vanuit de AED

 

 

 

 

Onderwijs ondersteunend personeel

 

Dhr. A. van Beelen: conciërge

 

 

Dhr. P. van Dam: leerwerkmeester techniek

 

 

Mw. I. Bosman: Open Leer Centrum

 

 

Mw. C. Bresson: catering, kantine

 

 

Mw. R. Fortman: leerling administratie, verzuim

 

 

Mw. I. de Gruijter: receptie, magazijn

 

 

Dhr. H. Idrissi: facilitair medewerker

 

 

Mw. L. Roedoe: facilitair medewerkster

 

 

Dhr. R. Schoonbeek: systeembeheerder

 

 

Mw. Stadwijk: financiële administratie

 

 

Mw. C. van der Veer: receptie

 

 

Dhr. M. de Haas: facilitair medewerker