Team

Schooljaar 2019-2020

 

 

 

 

 

Directie

Dhr. A.Lippens  

 

 

 

Coördinatoren

 

 

 

Dhr. W.Sluik

 

 

Dhr. G.Hueting

 

 

 

 

Coaches

 

 

1A

Mw. A.Bovendeert

 

1B

Mw. N.Hartlooper

Mw. M.Visser

1C

Mw. D.Struyk 

 

1D

Mw. L. van der Klugt

Dhr. G. Elsgeest

2A

Mw. E.Hagebeek

Dhr.P. Warmerdam

2B

Mw. M.Demiraku

Mw. C.Toret

2C

Mw. W. Kruitbosch

Dhr. R.Bout

2D

Mw. I .Tieleman

 

3A

Mw. M.Beijer

 

3B

Dhr. B. van Dam

 

3C

Mw. L.michiels 

Mw. I.van Zijp

3D

Mw. E.van der Zon

 

3E

Mw.M.van der Lans

Mw.M.van Loenen

4A/5A

Dhr. J.van Willigenburg

 

4B/5B

Mw. J.van der Meer

 

4C/5C

Mw. A.Ladewig

 

4D/5D

Mw. G.Foen a Foe

 

4E/5E

Mw. F.Paesch

 

4F/5F

Dhr. M.Yilmaz

 

4G/5G

Dhr. A.Rensen

 

4H/5H

Dhr. J.Bauman

 

 

 

 

Stagebureau

 

 

Stages en nazorg

Dhr. H van Nierop

 

Stages en nazorg

Mw. A.Osses

 

WerkErvaringsPlek- medewerkster

Mw. E.Vermeulen

 

WerkErvaringsPlek-medewerkster

Mw. C. van der Veer

 

 

 

 

Vakdocenten 

 

 

Techniek bovenbouw

Dhr. A.Rensen 

 

 

Dhr.J.Bauman

 

Techniekonderbouw

Dhr. G.Elstgeest

 

Lichamelijke opvoeding

Dhr. R.Bout

 

Groen, onderbouw

Dhr. P.Warmerdam

 

Groen, bovenbouw

Dhr. M.Yilmaz

 

Textiele werkvormen

Mw. C.van der Helm

 

Beeldende vorming, textiele werkvormen

Mw.M.Visser 

 

 

Mw. C.Toret

 

 

Mw. M.van Loenen

 

Consumptieve technieken

Dhr. J.van Willigenburg

 

Assistent horeca

Mw. M.Stadwijk

 

 

 

 

Zorg en begeleiding

 

 

Orthopedagoog

Mw. J.Smit,

 

Orthopedagoog

Mw. K.van der Burg 

 

Orthopedagoog

Mw. L.Klerks

 

Schoolarts

M. Spigt 

 

Begeleider passend onderwijs

Mw. L.van Houten 

 

 

 

 

Onderwijs ondersteunend personeel

   

Conciërge

Dhr. A.van Beelen

 

Leerwerkmeester techniek

Dhr. P. van Dam

 

Open Leer Centrum

Mw. I.Bosman

 

Catering, kantine

Mw. C.Bresson

 

Leerlingenadministratie, verzuim

Mw. R.Fortman

 

 

Mw.M.van Duijn

 

Receptie, magazijn

Mw. I.de Gruyter

 

Facilitair medewerker

Dhr. H.Idrissi

 

Facilitair medewerker

Mw. L.Roedoe van Kan

 

ICT beheerder

Dhr. R.Schoonbeek

 

Financiële administratie

Mw. M.Stadwijk

 

Receptie

Mw. C.van der Veer

 

Facilitair medewerker

Dhr. M.de Haas